fbpx

Barca triumfon përballë PSG

Skuadra e Barcelona ka arritur të shënojë fitore të lehtë në përballje me PSG-në në Paris.

Katalunasit triumfuan 3:1 në një sfidë ku shkëlqeu sulmuesi uruguaian, Luis Suaerz.

Ai realizoi dy gola (54’ dhe 67’), teksa një gol tjetër e shënoi Neymar (18’). Për vendasit, Jeremy Mathieu (82’ ag) shënoi golin e vetëm.

 

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button