fbpx

Afrona pranon: Jam e dashuruar me Bleron (Foto)

Modelja e njohur shqiptare Afrona Dika ka dhënë një intervistë për revistën Kosovarja, ku në mesin e shumë detajeve që ka zbuluar nga puna e saj profesionale, ajo ka folur edhe për jetën e saj private.

Ajo kohë më parë është bërë temë e mediave rozë të cilat kanë shkruar se ajo dhe këngëtari Blero Muharremi janë në lidhje dashurie, transemton Tribuna.

Këtë gjë e ka pranuar vet modelja. Sipas titullit në këtë revistë, Afrona ka pranuar se është dashuruar dhe ka thënë se është falendëruese ndaj Bleros.

Mirëpo, këngëtari Muharremi i kontaktuar nga Tribuna nuk ka dashur të jap asnjë prononcim lidhur me këtë çështje. /Gazeta Tribuna/

https://i0.wp.com/gazetatribuna.com/wp-content/uploads/2015/04/11115792_1565462787039832_5897675263490822253_n.jpg?resize=567%2C803

Lajme të ngjashme

Back to top button