fbpx

Fjolla nuk e fsheh më shtatzëninë, zbulon barkun (Foto)

Fjolla Morina është shtatzënë edhe pse ende nuk është martuar apo fejuar.

Madje tashmë barku i këngëtares është formësuar dhe është rritur. Në një foto që ka postuar së fundi në Instagram, Fjolla shfaqet së bashku me miken e saj e cila i mban barkun e fryrë me dorë, transmeton Telegrafi.

Këngëtarja ka një vajzë tetë vjeçare nga martesa e parë, ndërsa edhe pak muaj pritet të mbajë në duar edhe fëmijën tjetër.

Ndryshe, ajo së shpejti do të publikojë këngën më të re. /Telegrafi/

Lajme të ngjashme

Back to top button