fbpx

Atletico barazon kundër Realit

Sfida mes Atletico Madridit dhe Real Madridit ka përfunduar në barazim 0:0.

Takimi i zhvilluar në Vicente Calderon në kuadër të Ligës së Kampionëve nuk solli asnjë gol të shënuar.

Mysafirët ishin më konkret në rastet e tyre, por Gareth Bale dy herë dështoi para portierit kundërshtar.

Në anën tjetër, vendasit u bënë shumë më të rrezikshëm në fundin e takimit, por prota e Realit mbeti e paprekur.

 

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button