fbpx

Të veshurat më bukur në MTV Movie Awards (FOTO)

Moda në tapetin e kuq

Scarlett Johansson

Mbrëmjen e së dielës në teatrin “Nokia” në Los Angeles, perveç celebrimit të filmave më të mirë të MTV Movie Awards, si gjithmonë tapeti i kuq ishte pasarela ku të gjithë yjet duan të marrin një çmin tjetër. Veshjet elegante dhe emrat më në zë të kinematografisë janë gjithmonë aty, në luftë për çmimin e madh.

Amber Rose
Amber Rose

Amber Rose ishte një nga personazhet që u konsiderua si e veshura më mirë. E veshur me një fustan të bardhë me argjend, Amber tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Dhe pas saj në listë, janë renditur Laura Marano, Bella Thorne, Brittany Snow, Jennifer Lopez (si mund të mungonte) etj. Shikoni këto fustane dhe frymëzohuni nga fjala e fundit e yjeve.

Stefanie Scott
Stefanie Scott
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Molly Tarlov
Molly Tarlov
Katie Stevens
Katie Stevens
Kelly Osbourne
Kelly Osbourne
Katherine Mcnamara
Katherine Mcnamara
Kiersey Clemons
Kiersey Clemons
Jillian Rose
Jillian Rose
Jillian Bell
Jillian Bell
Holland Roden
Holland Roden
Halston Sage
Halston Sage
Farrah Abraham
Farrah Abraham
Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Charli XCX
Charli XCX
Cara Delevingne
Cara Delevingne
Brittany Snow
Brittany Snow
Bella Thorne
Bella Thorne
Bea Miller
Bea Miller
Bailey De Young
Bailey De Young
Ashley Rickards
Ashley Rickards
Arden Cho
Arden Cho
Amy Schumer
Amy Schumer

 

Lajme të ngjashme

Back to top button