fbpx

I vihet flaka veturës së një aktivisti të LSDM-së në Manastir

Automjetit “Toyota” pronar i të cilit ishte një anëtar dhe aktivist i LSDM-së, në mëngjesin e sotëm i është hedhur flaka.

Sipas LSDM-së në Manastir, automjeti është djegur qëllimisht.

Lajme të ngjashme

Back to top button