fbpx

Horoskopi ditor, e premte 15 janar 2021

Dashi

Do jeni me kërkues ndaj partnerit tuaj sot dhe ndonjëherë do e teproni. Fatmirësisht ai do jete ne humor dhe nuk do mërzitet ne asnjë çast. Beqaret do e takojnë me ne fund princin e tyre te kaltër dhe do fillojnë me te një histori dashurie te mrekullueshme. Financat do jene goxha te mira, kështu qe përfitoni për te shlyer borxhet qe keni pasur qysh herët.

Demi

Dite me e begate kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do keni një komunikim me te mire dhe do merreni vesh për çdo gjë me partnerin. Beqaret do ndihmohen nga planetët dhe me ne fund do e gjejnë shpirtin e tyre binjak. Ekuilibri financiar do ketë goxha tronditje. Nëse nuk merrni masa sa me pare ka rrezik te përballeni me vështirësi te njëpasnjëshme.

Binjaket

Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do konfliktoheni gjate gjithë kohës me atë qe keni ne krah dhe do mendoni te qëndroni larg. Beqaret do afrohen edhe me tepër me një person te cilin kane kohe qe e studiojnë. Financat do kërkojnë shume durim dhe përkujdes ne mënyrë qe te përmirësohen. Po ja dolët sot do ndiheni te qete për shume kohe.

Gaforrja

Dite shume e zakonshme dhe pa te papritura kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do Benit mire t’i merrnit gjera si t’iu vinin dhe te mos nguteshit për asgjë. Beqaret do fillojnë një marrëdhënie te ngrohte me një person qe kane pëlqyer prej kohesh dhe do ndihen te plotësuar. Ne planin financiar do përballeni me goxha probleme delikate.

Luani

Do jeni shume te përqendruar sot ne jetën tuaj ne çift dhe do bëni çdo gjë qe marrëdhënia juaj te jete e ngrohte. Beqaret do jene gjithë kohës ne kërkim dhe do e gjejnë shume shpejt princin tyre te kaltër. Shume gjera kane për te ndryshuar rrënjësisht ne jetën e tyre. Financat do mbeten delikate edhe për disa kohe. Mundohuni te shpenzoni me kursim.

Virgjeresha

Ata qe janë ne një lidhje duhet te bëjnë shume kujdes me xhelozinë sepse pa dashje situata mund t’iu dale jashtë kontrollit. Tregohuni sa me te matur. Beqaret do kenë plot takime me persona qe ja vlejnë vërtet. Mos humbni asnjë mundësi. Ne planin financiar do hidhni hapat e duhura dhe çdo gjë do ece me se miri. Rreziqet qe keni ndërmarrë do sjellin rezultate pozitive.

Peshorja

Do jeni shume te përqendruar sot ne jetën tuaj ne çift dhe do bëni çdo gjë qe marrëdhënia juaj te jete e ngrohte. Beqaret do jene gjithë kohës ne kërkim dhe do e gjejnë shume shpejt princin tyre te kaltër. Shume gjera kane për te ndryshuar rrënjësisht ne jetën e tyre. Financat do mbeten delikate edhe për disa kohe. Mundohuni te shpenzoni me kursim.

Akrepi

Dite shume e trazuar dhe e mbushur me debate te mëdha kjo e sotmja për te dashuruarit. Shume persona do ndërhyjnë ne jetën tuaj dhe do ua prishin atmosferën. Beqaret nuk do jene te qarte për hapat qe duhet te hedhin dhe nuk do I pranojnë te gjitha ftesat qe do iu bëhen. Ne planin financiar do jeni shume te kujdesshëm dhe do arrini t’i zgjidhni shpejt problemet.

Shigjetari

Priten shume përmirësime sot ne jetën tuaj ne çift. Partneri do jete gati te beje edhe sakrifica vetëm për t’iu lumturuar sa me shume. Beqaret do ja kalojnë mire me miqtë e tyre te ngushte dhe nuk do e ndiejnë aspak nevojën për te ndryshuar statusin. Gjendja e financave do jete e mire dhe aspak problematike. Do mund te kryeni edhe ndonjë shpenzim me tepër nga zakonisht.

Bricjapi

Duhet te tregoheni sa me realiste gjate kësaj dite me personin qe keni ne krah sepse vetëm ne këtë mënyrë marrëdhënia mes jush do mbetet e mire. Beqaret do ëndërrojnë shume dhe me pas do zhgënjehen kur gjerat te mos ju ecin si kane dashur. Ne planin financiar nuk duhet te rrezikoni kot se koti sepse do humbni me shume nga sa mund ta keni menduar.

Ujori

Sot do gjeni mënyrën e duhur për t’i bere te ditur partnerit sa shume e dashuroni. Ai do ndihet aq mire pranë jush saqë ka mundësi t’iu beje edhe propozime te jashtëzakonshme. Beqaret do kenë dashuri me shikim te pare dhe gjithçka ka për t’iu ndryshuar. Sektori i financave do jete delikat. Mundohuni te ulni sa te mundni shpenzimet qe situata mos përkeqësohet edhe me shume.

Peshqit

Mos u tregoni mediokër ne jetën tuaj ne çift sot dhe mos kërkoni ta gënjeni atë qe keni ne krah. Ne këtë mënyrë do prishni gjithçka qe keni ndërtuar deri me sot dhe do krijoni edhe një përshtypje te keqe. Beqaret do bëjnë mire t’i marrin gjerat ashtu si t’iu vijnë pa këmbëngulur shume. Ne planin financiar duhet te tregoheni gjithë kohës te matur qe te mos keni probleme.

Lajme të ngjashme

Back to top button