fbpx

Labinot Gashi në lidhje, ja e dashura e tij (Foto)

Prezantuesi i njohur i RTV 21, Labinot Gashi, nuk është më ‘single’.

Prezantuesi i njohur i emisionit “1 Kafe me Labin” publikisht ka dalur për të konfirmuar se ai është në një lidhje dashurie.

Siç shihet edhe nga imazhet e publikuara prej vet tij në Facebook, labi duket i buzëqeshur pranë bukuroshes së tij.

Ai dhe Qëndresa kështu kanë konfirmuar lidhjen e tyre, por se a kanë plane afatgjata kjo nuk dihet ende.

Lajme të ngjashme

Back to top button