fbpx

Ndodh në Mitrovicë, qeni futet në fushë dhe kafshon topin (FOTO)

Derbi i Mitrovicës mes Trepça ’89 dhe Trepça, përveç 4 golave, ka dhuruar edhe një moment shumë komik.

Një qen mundi të futej në fushë e lojës, madje kapi një top duke e kafshuar para të gjithë tifozëve.

Trepça ’89 e fitoi ndeshjen me rezultatin 3-1.

Qeni futet në fushë dhe kafshon topin
Qeni futet në fushë dhe kafshon topin

Lajme të ngjashme

Back to top button