fbpx

A di të këndojë “live” Luana?

Pyetja në titull nuk është me siguri një pyetje pa vend. Tashmë këngëtarë ka shumë në skenë – por sa i kanë kualitetet për këtë?

Eshtë vërejtur fenomeni i lansimit në skenë të artistëve të ndryshëm me karaktere të ndryshme dhe secila sa i përket femrave duket më bukur se tjetra.

Rast i njëjtë është edhe Luana Vjollca, e cila pas publikimit të këngës së fundit është polemizuar se ajo nuk di të këndojë “live”.

Megjithatë, bukuroshja ka deklaruar se nuk i pëlqen që të komentojë shumë për këtë, teksa nuk e ka përjashtuar që një ditë të mbajë një koncert “live”. /Telegrafi/

Lajme të ngjashme

Back to top button