fbpx

Majlinda Bregu prezanton vajzën bukuroshe (Foto)

Ajo është një prej politikaneve më të suksesshme të viteve të fundit, por njëkohësisht edhe një prej femrave më të bukura dhe më me sharm në politikën shqiptare.

Po flasim për Majlinda Bregun, ish ministre e integrimit dhe tashmë kryetare e Komisionit Parlamentar për Integrimin dhe deputete e Partisë Demokratike, e cila sa herë del në publik tërheq vëmëndjen edhe për look-un e saj gjithmonë të kuruar, shkruan Portali Albeu.

Por z.Bregu paska edhe një tjetër bukuroshe në familjen e saj, të cilën e ka bërë publike para pak ditësh me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Bëhet fjalë për vajzën e saj, e cila ashtu si mami duket shumë bukuroshe. Mesa duket qënka diçka që e paskan në gen.

Në 1997 Bregu u martua me regjisorin e njohur shqiptar Namik Ajazi dhe nga kjo dashuri kanë lindur dhe dy femijë, vajza Kejda 16 vjeçe dhe djali Ernest 7 vjeç.

Majlinda Bregu me vajzën Kejda
Majlinda Bregu me vajzën Kejda

Lajme të ngjashme

Back to top button