fbpx

Moti sot me diell dhe me vranësira lokale

Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë si dhe me vranësira të dobëta lokale në pjesët malore të vendit si dhe përkeqësim të izoluar të motit në disa vende.

Temperaturat e ditës do të sille nga 12 deri në 23 gradë Celsius. Në Shkup do të jetë mot me diell dhe vranësira të dobëta dhe do ët fryjë erë e lehtë, ndërsa temperature do ët arrijë deri në 19 gradë.

Lajme të ngjashme

Back to top button