fbpx

Edhe këta hoxhallarë në listat e veteranëve të UÇK-së (Dokument)

Në listat e veteranëve të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës janë edhe imamët e Bashkësisë Islame të Kosovës.

Në mesin e tyre janë, Enes Goga, Ekrem Avdiu si dhe Enis Rama të cilët janë të përfshirë në Brigadën 144 “Fehmi Lladrovci” në zonën operative të Drenicës.

Ja dokumenti i publikuar nga Komisioni për Verifikimin e Veteranëve, transmeton zeri.info.

Lajme të ngjashme

Back to top button