fbpx

Van Persie transferohet në Turqi?!

Në fakt mund të duket e çuditshme që në shikim të parë, megjithatë teza nuk përjashtohet që ai të jetë pjesë e Superligës së Turqisë.

Ylli i Manchester United, Robin Van Persie nuk po e gjen dot veten e tij këtë sezon dhe duket se po përgadit valixhet për t’u larguar nga Old Trafford.

Fenerbahce është ekipi që po kërkon shërbimet e sulmuesit holandez, pasi ky i fundit duket se ka folur rreth futbollit turk me Dirk Kuyt dhe Wesley Sneijder.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close