fbpx

Mot me diell dhe më i ngrohtë

Sot do të mbretërojë mot me diell dhe më i ngrohtë. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme.

Temperatura e ditës do të arrijë nga 9 deri 18 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë 16 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button