fbpx

A mund të jetë ky Mercedesi i ri A45 AMG? (Foto)

Ne jemi shumë të informuar se Mercedes Benz ka plane që ti japë një pamje krejt tjetër A45 AMG këtë vit.

Modeli A45, i cili tani prodhon 360 kuajfuqi, me pamjen e re do të dhe me shtimin e kuaj fuqive do të jetë një makinë
superfuqi si Audi RS3. Audi RS3 ka motorrë 5 cilindërsh dhe prodhon 355 kuajfuqi transmeton Indeksonline.

Pamja e re A Klas pritet të lansohet në Frankfurt në panairin e makinave në muajin shtator këtë vitë. Këto janë disa pamje të marra fshehurazi që tregojnë sesi do të duket A45 pjesa e dritave, pjesa mbrapa dhe shumë gjëra të tjera.

Ne mendojmë se duke i rritur kuajfuqin dhe duke bërë më bishë në pamje, prezantimi i modelit të A45 definitivisht do të jetë e mrekullueshme./Indeksonline/

Lajme të ngjashme

Back to top button