fbpx

Dj Flow dhe Lumi B, pjesë e serialit ‘O sa mirë’

Seriali shqiptar ‘O sa mirë’ po vazhdon që krahas aktorëve të mbledhë dhe fytyra të tjera të njohura.

Përveç Dafinës e Ledrit, në një episod të këtij seriali do të jenë anëtari i grupi i Hip Hopit, KAOS, Lumi B dhe një nga dee jayt me të njohur Dj Flow.

Sikur çdo herë tjetër, edhe ky episod do të jetë shumë interesant pasi të tillë janë edhe mysafirët. /Indeksonline/

Lajme të ngjashme

Back to top button