fbpx

Stuhia e rërës në Arabinë Saudite duket si “Fundi i Botës” (Video)

Këto janë momentet kur një stuhi e fuqishme rërë mbuloi pjesë të Arabisë Saudite dhe Emirateve të Bashkuara Arabe, javën e kaluar.

Sipas mediave të huaja dukshmëria ishte afër zeros dhe fluturime të panumërta u anuluan, si pasojë e stuhisë, transmeton Telegrafi.

Kjo video është cilësuar nga shumë komentues në rrjete sociale si “Fundi i Botës”. /Telegrafi/

Lajme të ngjashme

Një koment

Back to top button