fbpx

Modifikohet Audi S3 (Foto)

Kompania amerikane, Vorsteiner, ka bërë të mundur modifikimin e modelit Audi S3.

Ky është një model që pritet të vijë me ngjyrën Riviera Blue dhe rrotat prej 19 inç (19×8,5 të përparme dhe 19×8,5 të pasme) me ngjyrë Mystic Black, të cilat së bashku e bëjnë këtë veturë të duket shumë tërheqëse.

Lajme të ngjashme

Back to top button