fbpx

Icardi dëshira e Madrilenëve

Real Madrid dëshiron të përforcoj skuadrën për edicionin e ardhshëm dhe një nga dëshirat e saj është sulmuesi i Interit, Mauro Icardi.

Fichajes.com shkruan se Real Madridi ka bërë gati 30 milionë euro për sulmuesin argjentinas, i cili mund të shitet nga Interi gjatë verës.

Përveç Icardit, Real Madridi po ashtu është duke kërkuar edhe njërin nga sulmuesit si, Aguero, Falcao dhe Cavani.

 

Lajme të ngjashme

Back to top button