fbpx

TOP 10 tabletët më të mirë në botë për momentin!

Edhe pse duart tona nuk janë duke u rritur, telefonat tanë gjithsesi se janë duke u bërë gjithnjë e më të mëdhenj.

Duke filluar prej modeleve të tilla si LG G3 dhe OnePlus One, ekranet e të cilëve shkojnë deri në 5,5 inç, fabletët kanë filluar të ngjajnë në tabletë të vegjël, duke e zëvdendësuar rolin e tyre por edhe të telefonave më të vegjël mobil.

Nëse edhe ju mendoni se një pajisje është më mirë sesa dy, dhe nëse ju pëlqejnë fabletët në përgjithësi, atëherë më poshtë është lista e 10 më të mirëve prej tyre që janë përzgjedhur me kujdes.

10. Samsung Galaxy Note 2
9. Oppo N1
8. Sony Xperia Z Ultra
7. Nokia Lumia 1520
6. Huawei Ascend Mate 7
5. Samsung Galaxy Note 3
4. Samsung Galaxy Note Edge
3. Google Nexus 6
2. iPhone 6 Plus
1. Samsung Galaxy Note 4

 

Lajme të ngjashme

Back to top button