fbpx

Adelina Tahiri godet me baladën e re (Video)

Këngëtarja nga Shkupi, Adelina Tahiri ka publikuar videoklipin më të ri të saj të titulluar “Mos më duaj sot”.

Me tekst të Ronela Hajtit dhe muzikë të Darko Dimitrov, kënga “Mos më duaj sot” i takon zhanrit baladë.

Adelina si gjithmonë edhe në këtë videoklip shfaqet shumë joshëse.

Lajme të ngjashme

Back to top button