fbpx

Guximi

Asgjë nuk është e humbur përderisa mbetet guximi”

Napoleon Bonaparte (Ajaçio, 15 gusht 1769 – Ishulli Shën Elena, 5 maj 1821) në jetën e tij ka qene, politikan, gjeneral brilant lufte, dhe perandor i Francës.

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button