fbpx

Horoskopi ditor, 6 prill 2015

Dashi
Marrëdhënia ne çift do jete shume e mire mjafton te bëni edhe ndonjë lëshim me tepër. Ne disa momente do iu duket vetja sikur jeni ne ëndërr. Nëse jeni beqare duhet te bëni edhe pak durim. Do keni takime premtuese gjate kësaj dite te cilat ka shume gjasa te shndërrohen ne histori dashuri te këndshme. Yjet do jene ne anën tuaj për sa iu përket financave. Qetësohuni!

Demi
Gjate kësaj dite lidhja qe keni krijuar do te përforcohet edhe me shume. Do jeni shume joshës dhe partneri do ndihet mire qe iu ka ne krah. Beqaret nga ana tjetër do kërkojnë pafund dhe do kenë sukses. Me ne fund edhe ju nuk do ndiheni me vetëm. Financat duhet menaxhuar me shume maturi. Mos e humbni kthjelltësinë dhe mos u hidhni me sy mbyllur ne detin e shpenzimeve.

Binjaket
Dite shume e lumtur për te gjithë çiftet. Do keni ndryshime mjaft pozitive ne jetën sentimentale dhe emocionet do jene te shumta. Beqaret nga ana tjetër do kenë takime impresionuese, por qe e ardhmja nuk do jete shume pozitive. Gjithsesi jetoni momentin. Për sa iu përket financave do merrni vendime te rëndësishme ne mënyrë qe ato mos kenë probleme. Ulni sa te mundni edhe shpenzimet.

Gaforrja
Përfitoni nga kjo dite ne te cilën ndodheni për te përforcuar lidhjen tuaj me partnerin. Pas neglizhencave te kohëve te fundit duhet me patjetër te vendosni qëndrueshmëri. Beqaret do i shijojnë kënaqësitë qe do sjelle kjo dite megjithëse nuk do krijojnë një lidhje te forte. Për sa iu përket parave duhet te kujdeseni me tepër. Gjithsesi dita pritet te jete pozitive e pa probleme.

Luani
Do ndiheni shume mire me atë qe keni ne krah sot. Marrëdhënia juaj do jete me e qarte dhe do i kuptoni me mire ndjenjat e njeri­tjetrit. Kjo do iu ndihmoje te merrni edhe vendime te rëndësishme. Nëse jeni ende vetëm, priten ndryshime rrënjësore. Gjate dite se sotme do ketë një përmirësim te ndjeshëm te sektorit financiar. Do mund te kryeni edhe transaksione me rëndësi.

Virgjeresha
Nuk do keni as problemin me te vogël sot ne jetën tuaj ne çift. Planetët do influencojnë shume pozitivisht dhe do e përforconi me tepër lidhjen qe keni krijuar. Momentet e intimitetit do te shtohen. Një gjë është e sigurt për beqaret, dita do jete e animuar dhe plot emocione. Shfrytëzojeni! Ne planin financiar do keni një strategji te mire dhe do vendosni gjithçka ne ekuilibër.

Peshorja
Pritet një dite shume e bukur për jetën ne çift. Do ndiheni mjaft mire dhe te lumtur. Disave do iu realizohen edhe ëndrrat me te zjarrta. Shfrytëzojeni ditën deri ne maksimum. Beqaret do i shtojnë aventurat por asnjëra prej tyre nuk do kaloje ne një lidhje serioze. Klima ne planin financiar nuk do jete e ngrohte. Tregohuni te kujdesshëm me çdo hap qe do hidhni ne mënyrë qe te mos ngeleni pa gjë.

Akrepi
Ne jetën e çifteve do te rikthehet entuziazmi. Nëse keni kohe qe jeni bashke do e përforconi edhe me tepër lidhjen dhe do mbani me shume përgjegjësi për veprimet qe do bëni. Beqaret do jene joshës dhe askush nuk do iu rezistoje dot. Përfitoni sa te mundi sa me shume nga kjo dite. Ne planin financiar do jeni me te zotet te menaxhoni gjithçka me kujdes. Me ne fund!

Shigjetari
Dite pozitive kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Çdo gjë do shkoje siç e kishit menduar dhe nuk do konfliktoheni me te dashurinë zemrës. Beqaret do krijojnë miqësi te reja sot dhe një prej tyre shume shpejt do shndërrohet ne diçka me tepër. Nëse financat nuk janë ne gjendjen me te mire, mos ngurroni te kërkoni borxhet qe iu kane marre disa miq.

Bricjapi
Merkuri do favorizoje marrëdhënien ne çift gjate kësaj dite. Do merrni disa vendime te rëndësishme dhe do i rregulloni te gjitha problemet qe keni pasur. Beqaret me ne fund mund te ndërtojnë një lidhje te bukur dhe afatgjate. Do përjetoni goxha emocione. Për sa iu përket parave, situata do stabilizohet duke qene se ju do i ulni edhe shpenzimet.

Ujori
Pas je periudhe jo shume te qete ne jetën ne çift, sot situata do filloje te qetësohet. Ankthi dhe stresi qe iu kishte pushtuar do filloje te largohet dalëngadalë. Takimet e beqareve do te shtohen edhe me tepër. Flisni me ata qe do takoni ne mënyrë qe t’i njihni me mire. Jupiteri dhe Plutoni do te favorizojnë financat. Nëse tregoheni edhe pak me te matur buxheti do te rritet.

Peshqit
Sot do tregoheni me bujare dhe me te ngrohte me atë qe keni ne krah. Ai nga ana tjetër do iu përgatisë disa surpriza te këndshme. Për beqaret ka shume mundësi qe një miqësi e vjetër te marre një tjetër kthese. Mos i mbyllni portat e zemrës. Mundohuni t’i menaxhoni me kujdes financat gjate kësaj dite nëse nuk doni te përballeni me probleme te mëdha ne këtë fushe.

Tags

Lajme të ngjashme