fbpx

Rikthehet dimri në Tetovë (FOTO)

Pas disa ditëve me diell, kur edhe sipas kalendarit jemi në pranverë, moti i ftohtë dhe bora e sotme i befasoi qytetarët e Tetovës. Kjo ishte edhe një mundësi për ta kujtuar thënien e pleqve se “po shkunden plakat”.

Në ndërkohë, rreshjet e borës akoma vazhdojnë edhe pse me intensitet më të ulët.

Në fotot e mëposhtme mund ta shihni si duket Tetova gjatë ditës së sotme. /Portalb

Bora ne Tetove

Bora ne Tetove

Lajme të ngjashme

Back to top button