fbpx

Lori vjen me ‘Me ty nuk flas’ (Video)

Këngëtarja simpatike Lori sapo ka lansuar këngën e saj më të re të quajtur ‘Me ty nuk flas’.

Kjo këngë është realizuar nga Aida dhe Armendi ndërsa për klipin është kujdesur një produksion italian dhe xhirimet janë realizuar në Itali.

Përveç këngës së bukur, e tillë duket edhe Lori e cila vjen mê ndryshe se herëve të tjera.

Për të parë këtë realizim të mrekullueshëm më poshtë keni linkun./Indeksonline/

Lajme të ngjashme

Back to top button