fbpx

Mourinho: Costa nuk operohet

Trajneri i Chelseat, Jose Mourinho ka deklaruar se Diego Costa nuk do të operohet.

”Ai do të vazhdoj të punoj dhe problemet që ka nuk do ta ndalin”

”Ne nuk i besojmë operimeve, unë gjithmonë them se ai është opsioni i fundit për çdo lëndim, ne provojmë të jemi konzervativë, stërvitemi, punojmë dhe jo gjithmonë drejt operimit”, tha portugezi.

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button