fbpx

Rita Ora me vetulla të verdha

Pas Miley Cyrus dhe Kim Kardashian, edhe Rita Ora ka lyer vetullat me të verdhë për një set fotografik. Këngëtarja e famshme duket shumë ndryshe nga zakonisht në fotot e realizuara për revistën ‘Clash’.

Në intervistë, Rita tregon se i duhej të ishte e ashpër për të marrë atë që dëshironte në botën e spektaklit.

“Kur njerëzit mendojnë se je e poshtër apo e vështirë, do të thotë se po i bën gjërat siç duhet”, tha Rita.

 

1427989759rita-vetlla-lajmi

Lajme të ngjashme

Back to top button