fbpx

Trinjaket identike martohen në një ditë… bëjnë ‘lëmsh’ edhe bashkëshortët e tyre (FOTO)

Trinjaket identike nga Brazili, Rafaela, Rochele dhe Tagiane Bini ndajnë të njëjtën datë lindjeje, të njëjtën pamje, të njëjtat shije, kështu që kanë zgjedhur të martohen në të njëjtën ditë me tre burra që për hir të së vërtetës, ngjajnë shumë mes tyre. 29-vjeçaret nga Passo Fundo, në jug të Brazilit kishin zgjedhur të vishnin të njëjtin fustan, të bënin të njëjtin make up dhe model flokësh.

E vetmja gjë që i dallonte ishte ngjyra e ndryshme e buqetave me lule që mbanin në duar, një ‘çelës’ ky që ishte zgjedhur posaçërisht për të mos krijuar konfuzion tek dasmorët.

Madje, edhe bashkëshortët e tyre të ardhshëm, Rafael, Gabriel dhe Eduardo ishin shprehur se druheshin mos ngatërronin gratë në momentin e shkëmbimit të unazave.

272B9A2C00000578-3020731-Lookalike_The_girls_explained_how_they_all_went_together_to_get_-m-7_1427874625493

272B9AA600000578-3020731-Event_The_pews_at_the_Nossa_Senhora_Aparecida_catholic_cathedral-m-6_1427874604360

272B974A00000578-3020731-Together_It_was_parents_Pedro_and_Salete_who_suggested_the_girls-m-4_1427874550121

272B985A00000578-3020731-Bond_Like_many_identical_siblings_the_sisters_told_how_they_have-m-3_1427874533890

272E5C0300000578-0-image-m-27_1427847821893

272E5C0700000578-3020731-Triplets_Rafaela_Rochele_and_Tagiane_Bini_share_the_same_looks_a-m-1_1427874475423

Lajme të ngjashme

Back to top button