fbpx

Këmba e Messit është shëruar plotësisht

Tifozët e Barcelonës duhet të jenë të qetë. Lionel Messi është mirë dhe do të jetë në fushë në ndeshjen ndaj Celta Vigos. Pasi u publikuan mbrëmë fotot e këmbës së tij ku shihej këmba e enjtur e tij,

Messi sot i është nënshtruar testeve mjekësore të cilat kanë dalur pozitive. Këmba e Messit është shëruar plotësisht dhe “pleshti” ka stërvitur normalisht.

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button