fbpx

Një shqiptar dhe një maqedonas në ndeshjen Argjentinë-Ekuador

Një shqiptarë nga Maqedonia, Muhamed Memedi dhe maqedonasi Darko Petreski kanë ndjekur së bashku ndeshjen Argjentinë-Ekuador. Fotografia e dy qytetarëve nga Maqedonia po bën xhiro në rrjetet sociale.

1

Lajme të ngjashme

Back to top button