fbpx

Zvicra barazon në ndeshjen miqësore ndaj SHBA

Ndeshja miqësore ndërmjet Zvicrës dhe Amerikës ka përfunduar me rezultat të barabartë 1:1.

SHBA kaloi e para në epërsi në minutën e 45, me golin e shënuar nga Shea.

Zvicra arriti që ta barazonte rezultatin në 1:1 në minutën e 80-të, me golin e shënuar nga Stocker.

Në këtë takimi nga fillimi luajtën, Shaqiri dhe Mehmedi, ndërsa në pjesën e dytë u inkuadruan edhe Xhaka dhe Kasami.

 

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button