fbpx

Skivi dhe Onati së shpejti me këngë të re

Së bashku për herë të fundit Onatit e Skivin i pamë në ‘High 3’, po tani po vinë vetëm këtë dy artistë pa label.

Onati e Skivi janë duke finalizuar projektin e radhës që po punohet në studion ‘High Records’.

Kënga është emëruar “Emrin qysh e ki” dhe shumë shpejt do të vizualizohet edhe me klip./Prive.al

Lajme të ngjashme

Një koment

Back to top button