fbpx

Shfaqen pamjet e para të iPhone 6C (Foto)

Sipas thashethemeve, përveç të rinjve iPhone 6 në versionin Apple do të mund të lançojë në vjeshtën një iPhone 6 në versionin C me një ekran 4-inç dhe një trup plastik i cili do të përfaqësojë rangun entry level.

Për të konfirmuar më tej këto thashetheme, në orët e fundit është publikuar një foto e kapakut të mbrapëm që mund të destinohet për këtë iPhone 6C të pretenduar, karakterizuar nga një vrimë ovale për LED flash, duke treguar përdorimin e mundshëm të një llambe të dyfishtë  dhe më shumë vrima për speaker-in dhe mikrofonin në pjesën e poshtme.

Dizajni duket të jetë ende i ngjashëm me atë të iPhone 5c. Sigurisht, ky mund të rezultojë një rast fals.

 

Lajme të ngjashme

Back to top button