fbpx

Shikojeni grabitjen si në filma në një market në Prishtinë (Video)

Grabitjet në Kosovë nuk kanë të ndalur, kjo video që ka siguruar portali Arbresh.info, është një grabitje që ka ndodhur në kryeqytet me datën 26 mars të këtij viti, në njërin nga marketet e Prishtinës.

Në video shihen tre persona të maskuar të cilët tmerrojnë konsumatorët dhe arkëtarët me automatik Kallashnikov. Pamjet ngjasojnë me ato të filmave gangster. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon.

Lajme të ngjashme

Back to top button