fbpx

Era dhe Ziso po “ziejnë diçka”

Klevis Bega, i njohur më mirë si Kastro Ziso, ka postuar në rrjetin social një fotografi ku shihet përkrah Era Istrefit.

Përbri fotografisë së publikuar, Kastro Ziso, ka shkruar se “Diçka po zihet”, e cila na lënë të nënkuptojmë se po bëhet fjalë për ndonjë projekt të përbashkët, transmeton Telegrafi.
Kujtojmë se Klevisi dhe Era dallohen për stilin e muzikës së veçantë që ata dy krijojnë dhe hitet e mirënjohura.

Por, mbetet të shihet në ditët në vazhdim të shohim se për çka po bëhet fjalë. /Telegrafi/

Lajme të ngjashme

Back to top button