fbpx

Chelsea ‘çmendet’, tjetër ofertë për Realin

Trajneri i Chelseat, Jose Mourinho është fans i madh i qendërmbrojtësit të Realit, Raphael Varane dhe dëshiron ta transferoj atë në Angli.

Varane nuk po luan rregullisht te Reali dhe Marca shkruan se ai mund të largohet në fund të këtij edicioni.

Pavarësisht kësaj, drejtuesit e Realit e kanë bërë të qartë se Varane është shumë i rëndësishëm për skuadrën dhe nuk do të lejojnë largimin e tij.
t

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button