fbpx

Edhe Barcelona në garë për Pogban

Barcelona e ka shumë seriozisht për Paul Pogban. Sipas lajmeve të fundit nga Spanja, Barca e ka gati planin sekret për blerjen e yllit francez, plan që ka përkrahjen edhe nga vetë futbollisti.

Sipas marrëveshjes që ka gjasa për tu arritur në verë, Pogba do ti bashkohet Barcelonës për 60 milion euro. Por ai do të jetë i huazuar te Juventusi deri në janar të vitit 2016.
Barca e sheh Pogban si zëvëndësuesin më ideal të Xavit dhe se ai pritet të jetë transferi i parë i madh i Braidas.

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button