fbpx

LAJMI I FUNDIT: Mavraj thotë se babai i tij është shëndosh e mirë (Video)

Megjithatë Mergim Mavraj mohon se babai i tij ka ndërruar jetë, por ai nuk e fsheh faktin se ai po vuan nga një sëmundje.
Për fat të mirë, tani Kombëtarja mund të vazhdoj festën – Lajmi sapo me arriti nga kolegët nga Elbasani dhe Tirana. Bëjmë lutje që Allahu ta shëron babain e Mavrajt.

ELHAMDULILAHLive : Mërgim Mavraj

Posted by Besim Nuhiu on 2015-03-29

Lajme të ngjashme

Back to top button