fbpx

Receta magjike për dhëmbë të shëndetshëm

Mënyra më e thjeshtë për të mbrojtur dhëmbët nga kavitetet dhe njollat është të mbash një gotë ujë pranë vetes gjithmonë.

Një gllënjkë ose një sprucim nga shishja mund të shpëlajë të gjitha sheqernat, të largojë mbetjet e ushqimit dhe të hollojë gjurmët nga pijet me ngjyrë të errët./RevistaClass

Lajme të ngjashme

Back to top button