fbpx

J. Lo dhe RiRi, fanse “të çmendura” të njëra – tjetrës

Këngëtarja 45 – vjeçare në një intervistë të dhënë së fundmi për E Online ka shprehur dëshirën e madhe për të realizuar sa më shpejt një bashkëpunim më Rihanna – n.

Të njëjtin vlerësim për Jennifer Lopez ka shprehur dhe RiRi në një intervistë për Grazia. Rihanna gjithashtu ka dhënë përshtypjet e saj më të mira për format trupore të J.LO.

Nga ana tjetër Lopez me bindje ka theksuar se është një fanse e çmendur e 27 – vjeçares.

Filmi i animuar “Home” ka bërë bashkë yjet e muzikës, ndaj ato kalojnë shumë kohë bashkë dhe po mendojnë për një bashkëpunim sëbashku në muzikë, që me siguri do ishte shumë i mirëpritur në publik.

Lajme të ngjashme

Back to top button