fbpx

Mot me shi

Moti sot në vendin tonë pritet të jetë i vrenjtë dhe me reshje të shiut të cilat do të jenë më të shpeshta gjatë orëve të mëngjesit, ndërsa gjatë pasditës reshjet do të rrallohen dhe do të ketë erë të përforcuar nga veriu.

Temperaturat pritet të sillen prej 5 deri më 10 gradë, kurse pasdite prej 7 deri më 13 gradë celsius.

Shkupi pritet të ketë mot të ngjashëm, vrenjtë dhe me reshje të shiut, ndërsa temperatura pritet të sillet prej 7 deri më 10 gradë celsius.

Lajme të ngjashme

Back to top button