fbpx

Cosman përdor dhunë ndaj Tunës? Ja reagimi i saj

Këngëtarja Altuna Sejdiu ka shpërthyer me një fjalor aspak të përshtatshme për një artiste, pas raportimeve se ajo
ishte dhunuar nga i dashuri i vet, Cosman.
Indeksolnine ka mësuar se reperi ka dhunuar partneren e tij, duke i shkaktuar një plagë në sy. Po ashtu burime brenda Indeksonline kanë raportuar se banorë të lagjes “Arbëria” ku jeton çifti kanë bërë ankesa në polici për shkak të shqetësimeve që u janë krijuar nga grindjet eshpeshta të çiftit. Madje, një fqinj është shprehur se Tuna shpesherë e lë jashtë shtëpisëCozman dhe se ka dëgjuar Tunën që i bërtiste dhe i kërkonte t’i kontrollonte telefonin.

Ja dhe reagimi i saj:

Untitled

 

 

Lajme të ngjashme

Back to top button