fbpx

Fjolla Morina është shtatzënë

Këngëtarja Fjolla Morina shumë shpejtë do të bëhet nënë për të dytën herë.

Indeksonline nga burime të afërta me këngëtaren ka mësuar se ajo dhe i dashuri i saj nga Shqipëria presin fëmijën e tyre të parë.

Kjo shtatzëni vjen pas 8 vitesh që nga lindja e Ledianës dhe ende nuk dihet se me cilën gjini do ta lind fëmijën këngëtarja, por ne i urojmë shtatzëni të lehtë. /Indeksonline/

Lajme të ngjashme

Back to top button