fbpx

Big Mama të shtunën publikon “Bone n’club”

Këngëtarja nga Tetova, Big Mama ka paralajmëruar se kënga “Bone në Club”, e cila u komentua shumë nëpër rrjetet sociale, do të publikohet të shtunën.

Në një intervistë për emisionin “Pak më ndryshe” në Radio Shkupi, këngëtarja ka deklaruar se kënga tashmë është kompletuar dhe do të jetë premierë të shtunën në emisionin Prive.

Kënga është punuar nga producentët Bing Bang dhe Gaso. Përpos kësaj kënge Bigi ka njoftuar se po punon edhe në disa projekte tjera të cilat do ti publikon gjatë sitnës së verës. / Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button