fbpx

Me cilën këngëtare nga Shqipëria do të sjell bashkëpunim Capital T?

Rep artisti Capital T, së fundmi na solli këngën me videoklip, e cila ishte pjesë e mixtape-it ‘’Slumdogmillionare’ që po rezulton të jetë i suksesshëm, e nga tani e tutje këngët e këtij mixtape-i mund ti gjeni edhe në kanalin e tij zyrtar në youtube.

Gjithasht nuk po i lënë anash as koncertet e tij mrenda dhe jashta vendeve ku flitet shqip. Por një gjë qe ai personalisht ka bërë të ditur është një bashkëpunim me një këngëtare nga Shqipëria. Mos harrojmë të cekim se punën e kësaj këngëtare që do ta shohim bashkë me Kapon, e pëlqen shumë edhe vet artisti. Eh çka ua merr mendja këngët e kujt i pëlqen Trimi… Elvana Gjata, Besa Kokëdhima apo Soni Malaj?!/ Prive.al

Lajme të ngjashme

Back to top button