fbpx

Rita Ora dhe Action Bronson flasin shqip! (Video)

Të dy artistët me prejardhje shqiptare Rita Ora dhe Action Bronson kanë qenë të
ftuar në Radio Hot97.

Përpos shpalosjes së projekteve këngëtarët kanë folur edhe për shqiptarët madje
dyshja kur vjen puna te ushqimi preferojnë ato shqiptaret.

E pyetur në intervistë se çfarë do donte që Action Bronson ti gatuante, Rita dhe
reperi u shprehen se duhet ishte diçka e vendlindjes.
Ora propozoi qebapa, pite ose fli./Prive.al

Lajme të ngjashme

Back to top button