fbpx

Stresi me armë në kokë: Kundër padrejtësisë që po i bëhet Doshit

Këngëtari Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe me emrin e artit si Stresi, ka vendosur të protestojë në mënyrë shumë origjinale, në lidhje me atë që vetë ai e ka cilësuar si “padrejtësia që po i bëhet Tom Doshit”.

Ai ka drejtuar armën në kokë dhe në një fotografi të postuar në Instagram, ku duket këngëtari i kthyer me kurriz nga personi që po i bën fotografi dhe me pistoletën të drejtuar në kokë, shkruan: Un Dhe bart protestojm per padrejtesin Qe Po i Bohet Tom Doshit …”.

Siç duket, çështja “Doshi” ka përfshirë edhe këngëtarin e arratisur, të cilit po i dhimbset më shumë deputeti i Shkodrës, se sa problemi i tij me policinë në Shqipëri, të cilin duket se nuk po e vuan fare. /Indeksonline/

Lajme të ngjashme

Back to top button