fbpx

Ozil e gënjeu Wengerin!

Arsenali e ka zbuluar brenda pak ditësh gënjeshtrën që ia bëri ylli i skuadrës, Mesut Ozil.
Mesfushori gjerman i kishte kërkuar leje Arsene Wengerit pak orë para ndeshjes me Newcastlen që të jetë i lirë për këtë sfidë sepse sipas tij ai nuk ndjehej mirë për shkak të gripit.

Ai kishte marrë rrugë për Gjermani për tu “shëruar nga gripi”. Por gënjeshtra e tij doli pas arritjes në Gjermani.
Ai është fotografuar në klube të natës në Berlin. Mediat gjermane zbulojnë se Ozil kishte qenë në lokale të natës deri në orët e para të mëngjesit.
Arsenali e ka kuptuar këtë dhe se mund të ndëshkoi futbollistin.

Lajme të ngjashme

Back to top button