fbpx

City ofertë për Ronaldon

Futbollistët e Manchester Cityt janë duke pritur të përforcohen gjatë verës me Cristiano Ronaldon.

Mediat britanike njoftojnë se krerët e Cityt janë në përgatitje të një ofertë për yllin portugez.

Ronaldo nuk po kalon momente të mira te Real Madridi dhe një largim i tij gjatë verës nga Madridi nuk do të ishte një çudi e madhe.

Lajme të ngjashme

Një koment

  1. une them se reali madridit nuk do ta shes ronaldon se pastaj do ti humb kariera real madridit

Back to top button